درباره وب سایت

شرکت فرآوری ماهی خشک شده جزیره بزرگ ترین کارخانه ماهی خشک شده و کارخانه پودر ماهی در ایران دارای بروز ترین دستگاه های روز دنیا تولید کننده انواع پودر ماهی ، انواع ماهی خشک شده و روغن ماهی همچنین سایر فرآورده های ماهی به صورت کاملا خالص و ارگانیک می باشد.

شرکت فرآوری ماهی خشک جزیره مرجع خرید پودر ماهی ، فروش پودر ماهی ، تولید پودر ماهی با بهترین کیفیت و مناسب ترین و ارزان ترین قیمت نسبت به سایر شرکت ها و کارخانه ها در ایران می باشد.

کارخانه ماهی خشک جزیره اولین و بزرگ ترین کارخانه ماهی خشک شده در خاور میانه تولید کننده انواع ماهی خشک شده و مرجع خرید ماهی خشک شده ، فروش ماهی خشک شده با قیمت بسیار مناسب و ارزان در ایران می باشد.

کارخانه تولید خوراک آبزیان شرکت ماهی جزیره تولید کننده بهترین خوراک آبزیان در ایران و خاور میانه می باشد و به عنوان مرجع تخصصی خرید خوراک آبزیان و فروش خوارک آبزیان و بزرگ ترین کارخانه خوراک آبزیان در ایران می باشد.

کارخانه تولید خوراک دام و طیور شرکت ماهی جزیره بزرگ ترین تولید کننده و تامین کننده خوراک دام و طیور در ایران تحت عنوان خرید خوراک دام و طیور فروش خوراک دام و طیور فعالیت می کند.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =